Koszyk

O NAS

NASZA

FILO
ZOFIA

 

FILOZOFIA

Wiz to projekt łączący w sobie hip-hop (jako kulturę – muzykę, taniec, street art) oraz „Magię”. Czym jest jednak magia? Magia to niewiadoma (enigma), to pewien kod. To świat tajemnic, snów, niewyjaśnionych zjawisk, przybliżony i wniesiony od naszego codziennego życia. Wierzymy bowiem, że istotny jest każdy element naszego otoczenia oraz to jak i gdzie został wykonany. Każdy z nich bezpośrednio wpływa na naszą osobowość i buduje jakość naszego życia.

Wiz to magia znaku – dużą wagę przykładamy do wizualnego przekazu niesionego przez nasze wzory. Wiemy bowiem – opierając się na magicznych i mistycznych źródłach – że pewne znaki budują w nas energię, harmonię i koncentrację. To na nich bazujemy i łączymy je ze świeżym street’owym spojrzeniem.
Drugą zasadą jest dla nas użyteczność. Ubrania Wiz mają być bliskie ciału. Wykonane z najlepszych dzianin i uszyte w najlepszych, świetnie leżących krojach.

Wiz nie boi się także eksperymentów, nie boi się przenikania kultur. Mimo, że naszym przewodnim nurtem jest hip-hop, nasze inspiracje czerpiemy ze wszystkich światowych kultur, aby w efekcie ich ekstrakty wrzucić do naszego „alchemicznego gara” i uzyskać miksturę, która zaczaruje publiczność.

Czarnoksiężnik Wiz, w swojej górskiej chacie, już pracuje nad nowymi wzorami. Obserwujcie znaki na niebie i ziemi, aby nic Wam nie umknęło!

Wiz – Bringing Magic to Your Life

WIZ ARMY

Wiz to także ruch. Pod dewizą Wiz Army kształtuje się grupa utalentowanych czarnoksiężników, magów oraz zaklinaczy dźwięku i obrazu. Przynależą do nas artyści sceny muzycznej, tanecznej i artystyczno-projektowej.
W zamian za przynależność do naszej Armii, członkowie uzyskują stały support ubraniowy Wiz oraz promo przez nasze media (Facebook, Insta, YT, eventy). W zamian, zadaniem naszych Żołnierzy jest czynne promowanie Wiz podczas swoich występów, stały rozwój oraz walka dźwiękiem i obrazem – w Słusznej Sprawie

Jeśli jesteś: tancerzem, DJem, nawijaczem, beatmakerem, streetowym malarzem, czy projektantem i chciałbyś dołączyć do Wiz Army – zgłoś do nas poprzez mail.

Imię
Nazwisko
Ksywa
Dziedzina
Doświadczenie

*Dołączając do Wiz Army, możesz jednocześnie przynależeć do innych projektów. W większości przypadków nie wymagamy wyłączności.

Newsletter